Registered Alumni Band Members


Last updated on September 23, 2019. (After Alumni Band Registration Closed)

*This list does not include every alum currently registered for 2019 Alumni Band. However, it does include all alumni who registered and agreed to show their name on the attendee list. Late registrants cannot be accepted at this time.

Name (First) Name (Last) Instrument Graduation year
Rebecca Arney Alto Saxophone 2020
John Bagin Alto Saxophone 1990
Kirsten Bagin Alto Saxophone 1990
Kathrine Boyer Alto Saxophone 2017
Garrett Bruns Alto Saxophone 2018
Marisa Ciesielski Alto Saxophone 2016
Jack Cox Alto Saxophone 1973
Emily Dawley Alto Saxophone 2019
Rachel Easterbrook Alto Saxophone 2016
Deb Eichler Alto Saxophone 1987
Kevin Flood Alto Saxophone 1974
Lindsey Haehl Alto Saxophone 2020
Barbara Hill Alto Saxophone 1978
Steve Hodges Alto Saxophone 1998
Adam Horton Alto Saxophone 2009
Christian Iversen Alto Saxophone 2019
Jennifer Kindig Alto Saxophone 1996
Cory Kinsel Alto Saxophone 2015
JEFFREY KIRBY Alto Saxophone 1990
Austin Kirton Alto Saxophone 2019
Ashley Koontz Alto Saxophone 2009
Kyle Manion Alto Saxophone 2018
Adam Morris Alto Saxophone 2016
Jeff Morrow Alto Saxophone 1996 & 2009
Lizzie Neal Alto Saxophone 2017
Christine Neudeck Alto Saxophone 2018
Matt Paarlberg Alto Saxophone 2018
Jerry Palm Alto Saxophone 1985
Nathan Raine Alto Saxophone 2018
Matt Sagstetter Alto Saxophone 2016
Jay Schooley Alto Saxophone 1982
Tom Sweeney Alto Saxophone 1998
Andrew Sydelko Alto Saxophone 2011
Jacob Williams Alto Saxophone 2018
Robert Zborowski Alto Saxophone 70
Dayle Alexander Baritone – Bass Clef 2015
Ivy Birkhold Baritone – Bass Clef 2018
Jacob Boesch Baritone – Bass Clef 2018
Keith Glover Baritone – Bass Clef 2000
Cynthia Greaton Baritone – Bass Clef 1980
John Huie Baritone – Bass Clef 1984
Diane Jordan Baritone – Bass Clef 2012
Jack Jordan Baritone – Bass Clef 2016
Mark Kindred Baritone – Bass Clef 1990
Mark Kindred Baritone – Bass Clef 1990
Tyler Kleiman Baritone – Bass Clef 2017
Nicholas Lyons Baritone – Bass Clef 2019
Justin Nauman Baritone – Bass Clef 2015
Matt Powers Baritone – Bass Clef 2014
Sam Rose Baritone – Bass Clef 2018
Jonathan Ruggaard Baritone – Bass Clef 2016
Ryan Smaga Baritone – Bass Clef 2015
Bruce Stover Baritone – Bass Clef 1969
Michael Thompson Baritone – Bass Clef 2018
Michael Young Baritone – Bass Clef 1971
Matthew Zweige Baritone – Bass Clef 2016
William Eckert Baritone – Treble Clef 1977
Paul Hochgesang Baritone – Treble Clef 1981 and 1984
Olivia Lynch Baritone – Treble Clef 2019
roger stover Baritone – Treble Clef 1956
Jamie Whallon Baritone – Treble Clef 2003
Mike Englert Bass Drum 1985
Brian Hubbard Bass Drum 1992
Michael Keller Bass Drum 2019
Philip Mlynarski Bass Drum 1997
Eric Osborne Bass Drum 2001
Cliff Raschick Bass Drum 2009
John Redmon Bass Drum 2019
Clayton St Martin Bass Drum 2019
Stuart Sullivan Bass Drum 1977
Dan Clark Big Bass Drum Crew 2016
Matt DeVille Big Bass Drum Crew 2001
Brian Foss Big Bass Drum Crew 2012
Caleb Marine Big Bass Drum Crew 2017
Michael McCormick Big Bass Drum Crew 2015
Cameron Miller Big Bass Drum Crew 2014
Jacob Snyder Big Bass Drum Crew 2019
Paul Thieme Big Bass Drum Crew 2018 & 2019
August Veron Big Bass Drum Crew 2010
Cindy Affolder Big Ten Flags 1977
Penny Atkinson Big Ten Flags 1979
Joe Bean Big Ten Flags 2019
Kaley Bean Big Ten Flags 2017
Margaret Bucher Big Ten Flags 1975
Linda Davis Big Ten Flags 1976
Holly DuBois Hartge Big Ten Flags 1974
Mary Hollis  (HOLLY) DuBois Hartge Big Ten Flags 1974
David Elvers Big Ten Flags 1957
Zachary Haley Big Ten Flags 2014
Matthew Harding Big Ten Flags 2009
Carol Hoffman Big Ten Flags 1975
Barbara Johnson Big Ten Flags 1974
Larry Jordan Big Ten Flags 1963
Bev Larson Big Ten Flags 1973
William (Bill) Leavitt Big Ten Flags 1964
Chelsie Mack Big Ten Flags 2015
Carol Macola Big Ten Flags 1970
Carol Martin Big Ten Flags 2017
Phyllis Neff Big Ten Flags 1977
Madeline Rhea Big Ten Flags 2019
Bradford Richardson Big Ten Flags 2019
Deborah Swihart Big Ten Flags 1979
Myra Tschiegg Big Ten Flags 1973
Isaiah Walker Big Ten Flags 2018
Rachel (Bayless) Langlois Clarinet 2013
Cathy (Campbell) Cooper Clarinet 1989
Laura Barnes Clarinet 2007
Jordan Bierman Clarinet 2014
Christopher Brazas Clarinet 1983
Geoff Brown Clarinet 2017
Patrick Buckles Clarinet 2019
Krystal Cosenza Clarinet 2011
Tom Creasser Clarinet 1970
PHIL DAVIS Clarinet 1973
Lewis Day Clarinet 2015
Christina Dickerson Clarinet 1996
Brian Gershkoff Clarinet 2008
Jennifer Gershkoff Clarinet 2010
Christine Gerwig Clarinet 2019
Julie Greve Clarinet 1995
Alexander Hafko Clarinet 2019
Whitney Hager Clarinet 2012
Alexander Hall Clarinet 2009
Krista Hardebeck Clarinet 2010
Jesy Ide Clarinet 2013
Sarah Johnson Clarinet 2010
Sierra Kneifel Clarinet 2014
Bobski Kowalski Clarinet 1979
Kathy Kowalski Clarinet 1980
Nanci Marquess Clarinet 1978
Alecia Mieland Clarinet 2008
Eric Mirro Clarinet 2016
Tim Osborn Clarinet 1988
Jane Pluimer Clarinet 1991
Christopher Riemer Clarinet 2013
Evan Roe Clarinet 2017
Evan Roe Clarinet 2017
Rachel Schmitt Clarinet 2016
Paul Schwebel Clarinet 1999
Nathan Shellhamer Clarinet 2017
Diana Smith Clarinet 1994
LaDonna Snyder Clarinet 1990
LAWRENCE SOMMERS Clarinet 1979
Ann Starry Clarinet 1978
Christy Sumner Clarinet 1997
Christy Sumner Clarinet 1997
Janeen Wilch Clarinet 2002
Paige Zimmerman Clarinet 2017
Henry Alexander Cymbals 2018
Corey Beck Cymbals 2017
Timothy Broyer Cymbals 1998
Garrison Garland Cymbals 2018
Stephanie Heiligstedt Cymbals 2016
Shane Hinkle Cymbals 2015
Hannah Kohout Cymbals 2018
Daniel Lorant Cymbals 2019
Matthew Lyng Cymbals 2019
Luciano Moriguchi Cymbals 2016
Jill Rubacha Cymbals 2019
Katie Sherburne Cymbals 2018
David Zelinsky Cymbals 2009
Kelly May Cymbals (Bells) 1990
Jim Behmer Drum Major 2013
Danielle Di Silvestro Drum Major 2005
Doug Elvers Drum Major 1959
Doug Elvers Drum Major 1959
Timothy Felch Drum Major 1997
Cameron Hein Drum Major 2017
Richard Marzullo Drum Major 2011
Mitchell Osterday Drum Major 2012
Jack Russell Drum Major 74-78.  Grad 83
Bob Shriner Drum Major 2004
Robert Steele Drum Major 2018
Jason Strauss Drum Major 1998
Zach Sutton Drum Major 2018
Cecilia Daizovi Weiland Girl-in-Black 2015
Meg Merdian Girl-in-Black 2012
Alexa Phillips Golden Girl 2017
Kimberlie Ratcliffe-Daizovi Golden Girl 1990
Olivia Zugai Golden Girl 2018
Brianna Barker Golden Silks Color Guard 2018
Brittany Epley Golden Silks Color Guard 2017
Amanda Fishman Golden Silks Color Guard 2002
Katherine McHugh Golden Silks Color Guard 2016
Leisa Ostermann Golden Silks Color Guard 1985
Rebecca Katt Raisor Golden Silks Color Guard 2017
Lindsay Sherwood Golden Silks Color Guard 2010
Kelly White Golden Silks Color Guard 2010
Megan (Thom) Kearns Golduster Dance Team 2000
Pam Abney-Welsh Golduster Dance Team 1888
Sara Althouse Golduster Dance Team 2017
Kristen Anderson Golduster Dance Team 2000
Deborah Applegate Golduster Dance Team 1988
Amanda Bakemeyer Golduster Dance Team 1998
Laura Bassett Hutter Golduster Dance Team 1988
Lauren Bauer Golduster Dance Team 2012
Rachel Baur Golduster Dance Team 2016
Heather Bush Golduster Dance Team 1999
Lauren Caputo Golduster Dance Team Winter 2015
Brooke Conner Golduster Dance Team 2016
Julie Critser Golduster Dance Team 2000
Cassia Dean Golduster Dance Team 2012
Stephanie DeMarco Golduster Dance Team 2016
Jayne Denson Golduster Dance Team 2019
Kim Dunn Golduster Dance Team 1989
KELLI ELLISON Golduster Dance Team 1983
Cathy Henry Golduster Dance Team 1999
Allison Hillis Golduster Dance Team 2003
Lisa Hreno Parke Golduster Dance Team 1986
Sandy Kern Golduster Dance Team 1992
Deborah Lambe – Weiss Golduster Dance Team 1986
Katy Liddell Golduster Dance Team 2017
Lisa Loehrke-Sichhart Golduster Dance Team 1991
Kathy Longo Golduster Dance Team 1992
Krista Lutgring Golduster Dance Team 2019
Caitie Madden Golduster Dance Team 2019
Catherine Marlow Golduster Dance Team 1994
Kristina Matthews Golduster Dance Team 1998
Rachel Mayer Golduster Dance Team 2005
KRISTIN MCKINLEY Golduster Dance Team 1997
Amy Murphy Golduster Dance Team 2009
Lee Anne Osborn Golduster Dance Team 1989
Lori Petrucciani Golduster Dance Team 1985
Katie Pilot Golduster Dance Team 2002
Jessica Piper Golduster Dance Team 2003
Melanie Portlock Golduster Dance Team 2002
Linda Ray Golduster Dance Team 1977
Katie Rehling Golduster Dance Team 2018
JILL REINHOLD Golduster Dance Team 1985
Lisa Schwartz Golduster Dance Team 1985
Rachel Stocking Golduster Dance Team 2011
Breanne Tisch Golduster Dance Team 2001
Sarah Virgil Golduster Dance Team 2018
Donna Wilson Golduster Dance Team 84
Katie Bauschka Mellophone 2016
Melissa Beaudoin Mellophone 2010
Andi Bihl Mellophone 2002
Daniel Bihl Mellophone 2001
Kim Conrad Mellophone 2005
Julie Fischer Mellophone 2003
Patrick Fischer Mellophone 2003
Margaret Graham Mellophone 2018
Anthony Gray Mellophone 2019
Andrew Hawk Mellophone 2002
Carmen Hawk Mellophone 2004
Paul Henkelman Mellophone 2014
Julie Huie Mellophone 1985
Deb Kuehn Mellophone 1986
Liam Ledford Mellophone 2019
Devon Lilly Mellophone 2018
Laura Lyons Mellophone 2011
Marshall Mainer Mellophone 2018
Brent Mathis Mellophone 2014
Elizabeth Mathis  (Ladue) Mellophone 2014
Stuart McCrorie Mellophone 2018
Sara Neville Mellophone 2016
Michael Pugh Mellophone 2016
Emilie Rexeisen Mellophone 2005
Jon Rexeisen Mellophone 2006
Melissa Rosswurm Mellophone 2001
Edward Snyder Mellophone 2018
Duncan Swartz Mellophone 2015
Courtney Winters Mellophone 2016
Rachael Stainko Miss Boilerette 2012
Adam Behnke Piccolo 2019
Christa Benner Piccolo 2001
Jason Buckles Piccolo 2010
Carrie Byerly Piccolo 2004
Jenny Casse Piccolo 1988
Julie Chalmers Piccolo 1984
Brian Chang Piccolo 2008
Mae Christiansen Piccolo 2013
Gwen Cortez Piccolo 2018
Sarah Cotterman Piccolo 2007
Bridget Curry Piccolo 2018
Laura Deemer Piccolo 2019
Carol Downard Piccolo 1985
Garrett Fulton Piccolo 2018
Debbie Green Piccolo 1985
Lauren Hein Piccolo 2017
Rhea Hendricks Piccolo 1999
Sara Kiesel Piccolo 2017
Cynthia Knauer Piccolo 1995
Nancy Kunk Piccolo 1997
Dyanna Lytle Piccolo 2010
Beckie Maddox Piccolo 1996
Wendi Markle Piccolo 1995
Kate Mast Piccolo 2003
Ali Mazer Piccolo 2008
Katie McShane Piccolo 2015
Jennifer Miller Piccolo 1996
Megan Murphy Piccolo 2005
Frannie Nordgren Piccolo 2013
Krista Nuber Piccolo 2003
Cyndi Portteus Piccolo 2002
Cheri Robertson Piccolo 1988
Shelley Schmidt Piccolo 1991
Michelle Schulp Piccolo 2008
Stephanie Simerly Piccolo 2008
Karen Snodgrass Piccolo 1986
Stacey Stenerson Piccolo 1979
Rachael Swenson Piccolo 2018
Jeremy Voigt Piccolo 2010
Maggie Wigren Piccolo 2016
Lisa Wilcrout Piccolo 1996, 2001
Marisa Winner Piccolo 2018
Erica Wolf Piccolo 2018
Erik Zipper Piccolo 2011
Ann Bradstreet Silver Twins 1995
Jean Gilbert Putnam Silver Twins 1985
Kimberly Glover Silver Twins 2003
Kelly Lawson Silver Twins 1996
Alisha Staples Silver Twins 1998
Erin Strauss Silver Twins 1999
Rochelle Zou Silver Twins 2011
Sara Zou Silver Twins 2011
Jay Beltz Snare Drum 2015
Dan Fronczak Snare Drum 2014
Sean Hadley Snare Drum 2014
Chris Hultman Snare Drum 1993
Alex Mason Snare Drum 2012
Drew Mattison Snare Drum 1994
Jon Micon Snare Drum 2016
Alita Miller Snare Drum 2019
Madeline Neufeld Snare Drum 2016
Thomas Russell Snare Drum 2018
Robert Stevens Snare Drum 2016
Craig Ziolkowski Snare Drum 2006
Robert Barlow Sousaphone/Tuba 2018
Rob Benner Sousaphone/Tuba 2002
Peter Borchert Sousaphone/Tuba 2012
Austen Bowen Sousaphone/Tuba 2019
Robyn Bylsma Sousaphone/Tuba 2018
Nathan Caldwell Sousaphone/Tuba 2001
Philip Catania Sousaphone/Tuba 2008
Tom Christophel Sousaphone/Tuba 1981
Blake Cromwell Sousaphone/Tuba 1992
Jeremy Currens Sousaphone/Tuba 1998
Matthew Dawson Sousaphone/Tuba 2012
Brian Deiwert Sousaphone/Tuba 1994
Dean Gaddy Sousaphone/Tuba 2018
Rebecca George Sousaphone/Tuba 2013
Zach Greenberg Sousaphone/Tuba 2019
Benjamin Guzek Sousaphone/Tuba 2019
Chris Jacobus Sousaphone/Tuba 2015
Thomas Kirkman Sousaphone/Tuba 2010
Christopher Kniesly Sousaphone/Tuba 2012
DEREK MCDOWELL Sousaphone/Tuba 2017
Linda McElhiney Sousaphone/Tuba 1984
Ben Milbrath Sousaphone/Tuba 2010
Matthew Miller Sousaphone/Tuba 2013
Kemmy Mizinga Sousaphone/Tuba 2019
TJ Morley Sousaphone/Tuba 2018
Greg Nelson Sousaphone/Tuba 2018
Daniel O’Herron Sousaphone/Tuba 1994
Jonathan Pijar Sousaphone/Tuba 2018
Kevin Pluimer Sousaphone/Tuba 1991
Ryan Rumble Sousaphone/Tuba 2016
Robert Sakhnovsky Sousaphone/Tuba 2016
Carly Tanner Sousaphone/Tuba 2014
Angela Uittenbogaard Sousaphone/Tuba 2012
Ryan Whtie Sousaphone/Tuba 2011
Lane Wiley Sousaphone/Tuba 2019
Tom Bietsch Tenor Drum 2019
Marc Burgess Tenor Drum 2002
Jeremy Morikis Tenor Drum 2017
Mike Pindara Tenor Drum 2014
Joel Schmidt Tenor Drum 2008
Aurie Swartz Tenor Drum 2013
Kathy Greer Adkins Tenor Saxophone 1981
Barbara Barr-Howell Tenor Saxophone 1982
JERRY BROWN Tenor Saxophone 1988
Anne Grott Tenor Saxophone 1998
Dakota Hamilton Tenor Saxophone 2019
Jason Lipscomb Tenor Saxophone 2005
Kara Mason Tenor Saxophone 2019
Steve Painter Tenor Saxophone 1992
Emily Pawluk Tenor Saxophone 2019
Heather Williams Tenor Saxophone 2019
Gary Alexander Trombone 1975
Trent Arbough Trombone 2018
Kyle Baker Trombone 2016
Dan Becker Trombone 1974
Thomas Bosler Trombone 2018
John Bowman Trombone 1988
Bryan BUCK Trombone 1992
Bill Burk Trombone 1965
John Calhoun Trombone 1987
William Chlopan Trombone 2018
Michael Cunningham Trombone 1974/1975
Robyn Cunningham Trombone 1994
Steven Doud Trombone 1970
Eric Edwards Trombone 2019
Bernadette Elkins Trombone 1996
Andrew Evans Trombone 2019
Tracy Gilliland Trombone 1978
Michael Helms Trombone 1985
Tracy Hine-Bullion Trombone 1985
Dave Hord Trombone 1995
Brendan Less Trombone 1997
Todd MacMillan Trombone 2012
Pete Mast Trombone 2003
Grant Miller Trombone 2008
Adam Mills Trombone 2019
Andy Nelson Trombone 2014
Charles Newton Trombone 1976
Luke Nuber Trombone 2003
Josh Opper Trombone 1999
Clayton Pergal Trombone 2018
Brian Portteus Trombone 2001
Ron Reehling Trombone 1980
Ian Reppert Trombone 2013
Thomas Schilling Trombone 2019
Tim Schwieterman Trombone 2018
DAVID STANTON Trombone 1980
Sean Surratt Trombone 1994
Jerry Thompson Trombone 1990
Charles Tucker Trombone 1971
John Vermeersch Trombone 1983
Byron Whiteman Trombone 1982
Matt Zuske Trombone 1998
Pam Zuske Trombone 1999
Jessica (Lutin) Glassman Trumpet/Cornet 2007
Kyle Alexander Trumpet/Cornet 2002
David Anderson Trumpet/Cornet 1993
Matthew Baer Trumpet/Cornet 2017
Michael Balzer Trumpet/Cornet 2017
Jeffrey Barrash Trumpet/Cornet 2018
Bobby Belzeski Trumpet/Cornet 2018
Chris Black Trumpet/Cornet 1990
Lance Blackwood Trumpet/Cornet 1991
DOUG BOOTH Trumpet/Cornet 2013
Erich Brandt Trumpet/Cornet 1992
Joe Bucher Trumpet/Cornet 1974
tammy burroughs Trumpet/Cornet 1993
Stephen Case Trumpet/Cornet 1990
Jason Christensen Trumpet/Cornet 2000
Julie Christensen Trumpet/Cornet 2001
Joe Crivello Trumpet/Cornet 1960
Kristin Darling Trumpet/Cornet 2018
Anna Dawson Trumpet/Cornet 2011
Dale Denton Trumpet/Cornet 2014
Guadalupe Duarte Trumpet/Cornet 2016
Brian Durbin Trumpet/Cornet 1983
Carl Eichler Trumpet/Cornet 1987
Carolyn Eichmiller (Tripp) Trumpet/Cornet 2015
Kevin Emerson Trumpet/Cornet 1984
Parker Englert Trumpet/Cornet 2019
Eric Faulkner Trumpet/Cornet 2010
David Fisher Trumpet/Cornet 2018
James Gardner Trumpet/Cornet 1985
Mark Garety Trumpet/Cornet 2010
Ryan Glassman Trumpet/Cornet 2007
Ken Gleason Trumpet/Cornet 1970
Abbey Goldman Trumpet/Cornet 2015
Alex Goldman Trumpet/Cornet 2014
John Golemo Trumpet/Cornet 1986
Robert Haase Trumpet/Cornet 1973
Linda Hann Trumpet/Cornet 1979
Jeff Hanna Trumpet/Cornet 1990 / 1995
duane hartge Trumpet/Cornet 1970
Jesse Honaker Trumpet/Cornet 2007
David Hornthal Trumpet/Cornet 2002
Jake Hughes Trumpet/Cornet 2014
Patrick Ioerger Trumpet/Cornet 2017
Dan Jemison Trumpet/Cornet 2009
Mark Jetzer Trumpet/Cornet 1993
Dimitri Kapsalis Trumpet/Cornet 2011
Ryan Kazmierczak Trumpet/Cornet 2007
Alex Konopacki Trumpet/Cornet 2018
Jessica Kouloumbas Trumpet/Cornet 2018
David Kriebel Trumpet/Cornet 1985
Mike Lane Trumpet/Cornet 1983
Alexander Lee Trumpet/Cornet 2018
Kim Lee Trumpet/Cornet 1986
Ray Lee Trumpet/Cornet 1985
Chad Loewenstine Trumpet/Cornet 2004
Mark Loggins Trumpet/Cornet 2011 – IUPUI
Michael Lorenz Trumpet/Cornet 2011
Vincent Maggioli Trumpet/Cornet 2018
Steve Matthews Trumpet/Cornet 1994
Lincoln McCord Trumpet/Cornet 2012
Cassandra McKee Trumpet/Cornet 2019
Chris McManus Trumpet/Cornet 2005
Jared Meeks Trumpet/Cornet 2014
Robert Mervos Trumpet/Cornet 1969
Dustin Messman Trumpet/Cornet 2019
Mark Messmer Trumpet/Cornet 1979
Meghan Messmer Trumpet/Cornet 2007
Joseph Michael Trumpet/Cornet 1994
Ian Mixer Trumpet/Cornet 2015
Lisa Molter Trumpet/Cornet 1983
Thomas Moses Trumpet/Cornet 2018
Craig Neth Trumpet/Cornet 1984
Brian Neudorff Trumpet/Cornet 2001
Edgar Ojeda Trumpet/Cornet 2001
Shawn Ostermann Trumpet/Cornet 1985
Eric Paarlberg Trumpet/Cornet 2015
Kara Peterson Trumpet/Cornet 2014
tom pingel Trumpet/Cornet 1969
Brian Post Trumpet/Cornet 2007
Bob Pownall Trumpet/Cornet 1980
TJ Root Trumpet/Cornet 2015
Drew Ryan Trumpet/Cornet 2018
Anna Sagstetter Trumpet/Cornet 2019
Gregory Schmelz Trumpet/Cornet 1994
Pamela Schmelz Trumpet/Cornet 1992
Jeff Schmidt Trumpet/Cornet 2009
Thomas Schultz Trumpet/Cornet 2015
Jonathan Shearer Trumpet/Cornet 2004
Greg Sherwood Trumpet/Cornet 2009
Sarah Sienko Trumpet/Cornet 2014
Clentice Smith Trumpet/Cornet 1988
Robert Snodgrass Trumpet/Cornet 1988
David Snyder Trumpet/Cornet 2018
Ryan Spain Trumpet/Cornet 2018
Caitlin Stansell-Greig Trumpet/Cornet 2011
Ron Steiner Trumpet/Cornet 1986
Patrick Stratton Trumpet/Cornet 2018
Hannah Stringfellow Trumpet/Cornet 2015
David Swihart Trumpet/Cornet 1981, 1984
Marek Szeszycki Trumpet/Cornet 2009
Cesar Terron Trumpet/Cornet 2018
Brian UHL Trumpet/Cornet 1993
Zach Vander Missen Trumpet/Cornet 2016
Timothy Walther Trumpet/Cornet 2018
Jerry Wauchope Trumpet/Cornet 1978
Jerry Wauchope Trumpet/Cornet 1980
Andrew West Trumpet/Cornet 2007
Matt Wheeler Trumpet/Cornet 2003
Ashley Wilson Trumpet/Cornet 2013
Thomas Wirsing Trumpet/Cornet 2004
Meghan Zeller Trumpet/Cornet 2016
Erin Curtis Twirling Line 2017
Juli Glaser Twirling Line 1989
Erin Groll Twirling Line 2018
Yee Yee  Hammond Kuhn Twirling Line 1981
Sue Mercer Twirling Line 1986
Becky Pietras Twirling Line 1979
Morgan Redemann Twirling Line 2016
Jana Sinn Twirling Line 1989
Sandra Summers Twirling Line 1982
Kara Tighe Twirling Line 2018
Megan Hartman Silver Twins 2008
Morgan Kurtz Silver Twins 2008
Wendy Bradford Alto Saxophone 1980
Donna Heshelman Alto Saxophone 1983
Sandy Orr Alto Saxophone 1973
Marie Evans Big Ten Flags 1979
Recinda Telsrow Clarinet 1979
Al Lindstrom Cymbals 1972
Heather Veron Golden Silks Color Guard 2010
Lindsay Brock Golduster Dance Team 2008
Rebecca Harding Piccolo 2015
Sonovia Reynolds-Parks Piccolo 1999
Jane Gilbert Sipe Silver Twins 1986
Paul Ransberger Sousaphone/Tuba 1975
Vicki Largen Tenor Saxophone 1985
Mark Schermerhorn Trombone 1985
Mark Schermerhorn Trombone 19
Rick Hoffman Trumpet/Cornet 1972
Thomas Mesich Trumpet/Cornet 1974
Thomas Arenberg Baritone – Bass Clef 1975
David Robinson Baritone – Treble Clef 1972
Ben Pfeffer Big Bass Drum Crew 1989
Roy Johnson Clarinet 1960
Juli Smith Golden Silks Color Guard 1992
Amanda Baitz Piccolo 2003
Shaunna Lehman Piccolo 2007
Jennifer Rukavina Piccolo 2009
Bruce Murphy Sousaphone/Tuba 1975
John Rukavina Trombone 1977
Jack Watters Trombone 1949
Ken Gleason Trumpet/Cornet 1970
Scott Kubly Trumpet/Cornet 1988
Scott Sermersheim Trumpet/Cornet 1976
Lynne Gearries Twirling Line 1976
Mary Pat Meade Twirling Line 1975
DONNA MURPHY Twirling Line 1975
Donna Schoch Twirling Line 1976
Mary Jo Withered Twirling Line 1976

 

Purdue Bands & Orchestras, 712 Third Street, West Lafayette, IN 47907, (765) 494-0770

© 2022 Purdue University | An equal access/equal opportunity university | Copyright Complaints | Maintained by Purdue Bands & Orchestras

If you have trouble accessing this page because of a disability, please contact Purdue Bands & Orchestras at bandsinfo@purdue.edu.